Latviski По русский In English


Секс-коктейль


Трое совсем молодых людей, что называется очень озабоченного возраста, изо всех сил стараются лишиться своей невинности.

Все предпринимаемые попытки заканчивались неудачей. Все надежды у них теперь связанны с экзотическим цветком, который привезли родители одного из персонажей. ...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 11:01  |  Skatīts: 1865x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


И грянул гром


В скором будущем человек сможет спокойно перемещаться во времени, и это перестанет вызывать какую-то бурю эмоций. "Толстые кошельки" могут заказать себе сафари с настоящими динозаврами и ощутить всю прелесть жизни древнего человека.

Следует помнить три важных правила : ничего не изменять, ничего не оставлять и ничего не брать с собой. Нарушение любого из этих правил может привести к непоправимым последствиям, которые не очень то хочется видеть. ...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 10:58  |  Skatīts: 1240x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Уроки Вуду


Куклы вуду - мистические фигурки людей и животных, которые олицетворяют таинственные обряды, зомби и жертвоприношения.

Главное в этих куклах то, что они дают власть над душами людей. Того кто раньше этим не занимался ждет опасность, ведь немного нарушив правила тебя ждет мгновенная смерть. ...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 10:54  |  Skatīts: 1261x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ликан - пес тьмы


Тысячи лет легенды о другим мирах, в которых обитают мифические существа вселяют ужас в сердца людей. Демоны, оборотни, вампиры и прочие твари иногда вторгаются в наш мир из параллельного мира и встреча может оказаться последней.

А те немногие кому «посчастливилось» повстречать этих тварей и остаться живыми не могут ...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 10:49  |  Skatīts: 1180x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


EFEKTĪVA INTERNETA MĀRKETINGA STRATĒĢIJA


Mājas lapa un e-pasts palielina pārdošanas apjomus

Tā kā arvien vairāk patērētāju izmanto meklēšanas programmas un apmeklē mājaslapas, uzņēmumu interneta mārketinga stratēģijas vairs nevar atļauties ignorēt šos patērētāju paradumus. Pircēju skaits, kas izmanto mājaslapas un meklēšanas programmas ar mērķi salīdzināt produktu cenas un iepirkties izdevīgāk, turpina pieaugt.

Daļa pircēju turpat internetā arī produktu nopērk, kamēr citi – ievāc informāciju pirms veikala apmeklēšanas vai pasūtījuma veikšanas. Uzņēmumi, kas vēlas izdzīvot, saprot, ka viņiem ir jārada sava uzņēmuma klātbūtne internetā. Interneta mārketinga izmantošana ir arī „zaļi domājoša” uzņēmuma stratēģija, jo internets ne tikai uzlabo efektivitāti, bet arī nepiesārņo vidi. ...
Komentāri (1)  |  2013-09-06 10:12  |  Skatīts: 1094x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mārketinga pamati: Trīs stratēģijas var būt par pamatu 101 mārketinga stratēģijai


Vajadzīgas ir tikai trīs mārketinga stratēģijas komercdarbības attīstībai:

1.palielināt klientu skaitu,
2.palielināt vidējo darījumu apjomu,
3.palielināt atkārtota pirkuma biežumu.

Ņemot vērā šos trīs faktorus būtu jāizvērtē katras mārketinga stratēģijas spēja tieši ietekmēt un uzlabot. Palielinot tikai vienu faktoru komercdarbība attīstīsies lineāri. Visu trīs faktoru palielināšana dos ģeometrisku tās attīstību.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-06 09:43  |  Skatīts: 1170x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Asā vistas basturma
Sastāvdaļas:

1,5 ēd.k. eļļas
4 ķiploka daiviņas
1 tējk. medus
2 ēd.k. paprika
2 vistas filejas
1 glāze ūdens (filejas mērcēšanai)
1 tējk. sāls (filejas mērcēšanai)
1 šķipsna rīvēta muskatrieksta
0,5 tējk. malts čilli

Pagatavošana:

Vistas fileju rūpīgi nomazgāt un uz nakti iemērkt sālsūdenī. Izņemt fileju no ūdens, noslaucīt ar salveti, rūpīgi pārsiet ar diegu, lai nejūk laukā. Sajaukt eļļu, medu, papriku, muskatriekstu, čilli un saspiestu ķiploku. Ar šo masu kārtīgi iesmērēt fileju no visām pusēm. Sagatavoto fileju izkārtot uz pannas un cept 20 minūtes 250 grādu temperatūrā. Izslēgt cepeškrāsni, bet basturmu atstāt tajā iekšā un neatvērt cepēškrāsni līdz pilnībā atdziest. Vistas filejas vietā var izmantot arī tītara fileju. Lai asumiņš kā virtuvē, tā arī dzīvē!
...
Komentāri (0)  |  2013-08-07 01:59  |  Skatīts: 906x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Manas gaitas Katara 7 dala, Kapec Arabi nevar pateikt Ne tiesa veida.


Saku Kataru izprast arvien dzilak un dzilak, si raksta tema bus par to kapec, Arabiem ir problema pateikt Ne tiesa veida.
Es nezinu ka ir ar citam Arabu valstim tacu pec padzilinatas izpetes es saku saprast kapec tas ta ir.

Lai izprastu Arabus ir jalasa Korans un Sunnas, iemesls sai problemai ir pavisam vienkarss. Islama pasaule ir divi greku veidi, pirmais greku veids ir tas kad tu sagreko pret savu raditaju Allahu,jo vins vienmer visu redz, vienkarss piemers, ka cilveks ludzas moseja un ka vins ludzas majas, ja moseja cilveks izpilda lugsanu pilna veida un majas to izdara loti atri, tas nozime, ka vins sagrekoja pret savu raditaju, islama ir termins divkosiba, kas ir vissmagakais greka veids, elle ir 7 durvis, un tie kas bus izlikusies, ka ir ticigie nonaks pasa zemakaja limeni.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-29 11:10  |  Skatīts: 1125x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


BRĪDINĀJUMS!


Nežēlīgs stāsts par to, kā nevajadzīgas lietas notiek pašā neērtākajā brīdī.

Cilvēkiem ar labu iztēli neiesaku lasīt. Lielisks augusta vakars, apmēram 18:00. Es pamodos no tā, ka mans suns man laizīja seju un klusi vaidēja. Ieslēdzu smadzenes un atcerējos, ka vakar bija kaut kāda ballīte, kurā bija tik daudz alkohola, ka tādas litrāžas nav savienojamas ar dzīvību. Atvēru acis, suns turpināja savu nodarbi. Man bija viegla, bet ļoti uzmācīga paģira.
...
Komentāri (1)  |  2013-06-28 06:54  |  Skatīts: 1225x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


IESKATIES!


...
Komentāri (0)  |  2013-02-14 07:55  |  Skatīts: 1130x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] |