Latviski По русский In English


Jaunajiem, gan esošiem klientiem.


Naudas maks un bankas konts ir iztukšots, taču tūlīt un tagad ir nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi? Kur aizņemties? Vai izmantot mūsdienās tik ļoti iecienīto aizņemšanās veidu – ātro kredītu internetā? Kredītu izvēlies tad, ja tas ir Tavām iespējām un vajadzībām atbilstošs – ja nepieciešama neliela naudas summa tikai uz laiku no pāris dienām līdz pāris nedēļām.

Ja vēl neesi aizņēmies internetā – neesi noformējis kādu no ātrajiem kredītiem, tad Tev ir pieejamai vairāki aizņemšanās varianti, kur saņemt ātro kredītu bez maksas. Ātro kredītu salīdzinājums ļaus izvēlēties tās kredītu kompānijas, kas jaunajiem klientiem piedāvā bezmaksas aizdevumus, jo tādā veidā nezaudēsi ne santīmu.

 izvēlēties ātru, ērtu, vienkāršu un drošu naudas aizdevumu. Izdevīgākais variants - bezmaksas kredīts – pirmais kredīts bez maksas:

 • Tas ir neliels - aizdevums bez komisijas maksas - no pāris līdz 5 vai 500 EUR ;
 • Tas ir īstermiņa – atmaksas laiks netiek piedāvāts ilgāks par 30 – 45 dienām;
 • To var saņemt tikai pirmajā aizņemšanās reizē – visi jaunie klienti. Tas nozīmē, ka bezmaksas kredītu viena persona var saņemt vairākas reizes – ja izvēlas kredītus noformēt pie dažādiem aizdevējiem, jo šādas kredītu kompānijas ir vairākas.

Cik aizņemsies, tik atmaksāsi – ātro kredītu salīdzinājums rāda, ka šo saukli var attiecināt uz vairākiem aizdevumiem. Bezmaksas kredīti tiek piedāvāti pie vairākām kredītu kompānijām – atliek izvēlēties vien tādu, kas ir savām atmaksas iespējām un prasībām piemērotāks.

 
Kreditors     Summa / Termiņš          Atdodamā summa          %, gadā 

minisredit 
100,00 Ls    100,00 Ls (kopā jāatdod)      0 %
30 dienas     

                                
 • Akcija: Pirmais kredīts līdz 150.00 EUR ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem!
 • Vecums: no 20 līdz 72 gadiem
 • Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
 • Kredīta termiņš: no 1 līdz 30 dienām
 • Kredīta summa: Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 150 EUR, no otrās reizes - 200 EUR, no trešās reizes - 300 EUR , no ceturtās - 400 EUR, no piektās - 500 EUR
 •   Saņemt kreditu
  open credit 100,00 Ls   100,00 Ls (kopā jāatdod)    0 %
30 dienas

 • Akcija: Pirmais kredīts līdz 200 Ls ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem! 
 • Vecums: no 20 līdz 70 gadiem
 • Reģistrācijas maksa: 0.01 Ls
 • Kredīta termiņš: no 14 dienām līdz 12 mēnešiem
 • Kredīta summa: Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 200 Ls, no otrās reizes līdz 1000 Ls
 •   Saņemt kredītu

viasms 
Cik vēlies aizņemties?no 500 līdz € 1500
Uz cik ilgu laiku?no 3 līdz 12 mēnešiem Saņemt kredītu

ferratum 

Ferratum piedāvā īstermiņa aizdevumus apmērā no 10 līdz 400 EUR (7.03 - 281.12 Ls) ar atmaksas termiņu no 10 līdz 45 dienām. Pirmajā reizē maksimālā aizdevuma summa ir 250 EUR (175,70 Ls).

Uz aizdevumu var pretendēt ikviena persona vecumā no 21 līdz 75 gadiem ar labu kredītvēsturi. Īstermiņa aizdevums (mikrokredīts) palīdzēs tikt galā ar neplānotiem izdevumiem vai aizņemties naudu uz neilgu laiku. Aizdevuma atmaksas termiņš ir no 1 līdz 45 dienām.
 Saņemt kredītu

crediton 
100,00 EUR     100,00 EUR   (kopā jāatdod)     0  %
30 dienas


Vecums: no 20 līdz 70 gadiem
 • Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
 • Kredīta termiņš: no 1 līdz 30 dienām, esošiem klientiem līdz 40 dienām  
 • Kredīta summa: Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 215 EUR, no otrās reizes - līdz 300 EUR , no trešās reizes - līdz 360 EUR, no ceturtās reizes - līdz 430 EUR, no piektās - līdz 500 EUR.
 • Lojalitātes programma: Ja esi creditON.lv klients, esi noformējis aizdevumu un atmaksājis to laikā jau vairākas reizes, Tev ir iespēja saņemt Lojālā klienta priekšrocības
 •  Klientu programma:
Ceturtajam aizdevumam 5% atlaide komisijai
Piektajam un sestajam aizdevumam 10% atlaide komisijai
Septītajam un nākamajiem aizdevumiem 15% atlaide komisijai Saņemt kredītu 


green 

 

 •  Mēs piedāvājam ātru kredītu no 50 līdz 450 EUR uz termiņu no 5 līdz 30 dienām


saņemt kredītu 

smscredit 
100,00 EUR          100,00 EUR   (kopā jāatdod)          
    30 dienas
                                                                                                                      
Akcija: Pirmais kredīts līdz 300.00 EUR ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem!
Vecums: no 20* līdz 75 gadiem
*Vecumā no 20 līdz 21 gadam ieskaitot, kredītu limits ir 200 EUR 
 • Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
 • Kredīta termiņš: no 1 līdz 30 dienām
 • Kredīta summa: Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 300 EUR, no otrās reizes - līdz 400 EUR, no trešās reizes - līdz 425 EUR
 • Kredīta summa ir pieejama sākot ar 2. aizdevumu
 •  
 Saņemt kredītu

vivus 
100,00 EUR       110,00 EUR (kopā jāatdod)         218,87 %                      
30  dienas

Vecums: no 20 līdz 75 gadiem
 • Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
 • Kredīta termiņš: no 1 līdz 24 mēnešiem
 • Kredīta summa: no 50 EUR līdz 1500 EUR
 •  
 


Saņemt kredītu
     
     

 

Ātrais kredīts internetā jeb sms kredīti – tas ir ērts veids aizņemties naudu uz neilgu laiku. Piemēram, kad pietrūcis naudas līdz algai, nepietiek naudas lielam pirkumam vai rodas neplānoti izdevumi atrais kredits vai kredits online var palīdzēt. Tūkstošiem cilvēku jau ir izmantojuši pakalpojumu - kredīts internetā vai mini kredits, jo tas ir ļoti vienkārši noformējams. Ātrais kredīts internetā parasti kļūst pieejams ļoti ātri, pat stundas laikā, turklāt arī brīvdienās. Interneta krediti tiek ieskaitīti Tavā privātajā bankas kontā.

Iesakām atturēties no šaubīgu firmu pakalpojumiem, kā arī no tādām ātro kredītu firmām, par kurām ir sliktas klientu atsauksmes.Mūsu partneru vidū ir pārbaudītas firmas, kuras jau sen darbojas ātro kredītu tirgū, piemēram, smscredit, opencredit, credit24, vivus, crediton, minicredit, Green credit un citas.

Ja Jūs kavējat maksājumu, nevarat laicīgi segt aizņēmumu un Jums neizdodas vienoties par kredīta atdošanas termiņa pagarināšanu, tad konkrētais gadījums tiek atzīmēts datu bāzē kā negatīvs. Negatīvo gadījumu esamība kredītvēsturē var sarežģīt kredīta, līzinga un citu pakalpojumu saņemšanas procesu, vai arī to ievērojami padārdzināt. Gadījumā, ja parāds netiek apmaksāts, lieta var tikt nodota tiesā. Šādā gadījumā pie parāda summas tiks pieskaitīti papildus izdevumi, kas saistīti ar tiesas procesa veikšanu.

Pievērs uzmanību tam, ka daudzas interneta kredītu firmas pastācīgajiem klientiem piedāvā atlaides, akcijas un lojalitātes programmu priekšrocības. Turklāt, ja ātrais kredīts tiek ņemts pirmo reizi, lielākā daļa uzņēmumu to izsniegs bez procentiem. Izdevīgie atrie krediti ir redzami mūsu reitingā.

Ievērībai!

Kredīti. Galvenie nosacījumi:

Apstiprinot aizdevuma nosacījumus Jūs piekrītiet, ka spējat atbildīgi aizņemties un atdot Aizdevumu. Aizdevējs pārbauda Aizņēmēja kredītvēsturi savā un Trešo personu datu bāzē, kā arī citu pieejamu informāciju par Aizņēmēju. Kredits no 18 gadiem pieejams tikai dažiem uzņemumiem. Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no Kredītlīguma, nesniedzot nekādu pamatojumu. Atteikuma termiņš tiek skaitīts no Kredītlīguma spēkā stāšanas dienas, tas ir, no dienas kad Kreditors ir pārskaitījis Kredīta summu uz Kredīta ņēmēja Pieteikumā Kredīta saņemšanai norādīto Kredīta ņēmējanorēķinu kontu kredītiestādē.

Jūsu aizdevuma kopējās izmaksas tiek izteiktas gada procentos no Jums piešķirtās aizdevuma summas.

Par aizdevuma atmaksas termiņu tiek uzskatīta diena, kad jāveic aizdevuma maksa.

Aizdevuma termiņš – aizdevuma ņēmēja pieprasīts un aizņēmēja apstiprināts termiņš, kurš sākas aizdevuma līguma spēkā stāšanās dienā un beidzas aizdevuma atmaksas datumā vai aizdevuma līguma pagarināšanas gadījumā no aizdevuma līguma spēkā stāšanās dienas līdz aizdevuma ņēmēja pieprasītam un aizdevēja apstiprinātam atmaksas datumam.

Kredīta ņēmējs ir tiesīgs ierosināt pagarināt kredīta termiņu. Lai to izdarītu, nepieciešams samaksāt kredīta pagarināšanas maksu. Katras kredītkompānijas mājaslapā ir pieejams kredīta termiņa pagarinājuma piedāvājums un summas, kādas jāiemaksā, lai kredītu pagarinātu.

Aizņēmējs piekrīt, ka iespējamie datu saņēmēji ir kredītpiedzīšanas organizācijas, un/vai organizācijas, kas veic pasākumus, lai nodrošinātu saistību izpildi, vēstuļu un/vai rēķinu nosūtīšanai izmantotā ārpakalpojumu organizācija, grāmatvedības uzskaites veikšanai izmantota ārpakalpojumu organizācija, valsts kontrolējošās institūcijas.

Maksājumu neveikšana var radīt Jums nopietnas sekas (piemēram, piedziņas vēršana uz nekustamo īpašumu, to pārdodot) un apgrūtināt kredīta saņemšanu nākotnē.

Aizņēmējam ir tiesības jebkurā laikā pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu pirms termiņa, maksājot procentus par aizdevuma faktisko lietošanas laiku. Aizņēmējam nav jāmaksā kompensācija par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu. Atceries, kā naudas aizdevums interneta ir atbildīgs solis.

Pirms reģistrējies kredītu kompānijas mājas lapā un piesakies aizdevumam – kritiski izvērtē savas atmaksas iespējas! Izvēlies kredīta summu, ko spēsi atmaksāt – tieši tāda ir gudra un atbildīga aizņemšanās! ---------------------------------------------------------------------------------------------
Komentāri (0)  |  2013-11-08 21:51  |  Skatīts: 1551x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ