Latviski По русский In English


Reģistrējies un sāc pelnīt jau šodien! Neierobežotas peļņas iespējas.


  

Kā tas strādā

Ar partneru programmu Tev ir iespēja iegūt papildus ienākumus, ne ar ko neriskējot. Ja Tev ir interneta portāls, mājas lapas vai kāda cita vietne, kur ir iespēja izvietot papildus reklāmas lauku, tad dari to, un sāc pelnīt jau šodien. Tev ir neierobežotas peļņas iespējas!

DoAffiliate.NET partnerprogrammu tīkls ir mārketinga sistēma, kas Tev piedāvā reklamēt preci vai pakalpojumus un par to saņemt attiecīgu samaksu. Sistēma izseko attiecīgo darījumu, kas tika veikts no Tavas mājas lapas vai interneta vietnes, kur Tu biji izvietojis reklāmu.

Mēs uzskaitīsim visus piesaistītos klientus - Tu nopelnīsi naudu.

Šajā partnerprogrammā ir 3 lietotāji:

  • Reklāmas partneris - reklāmas ņēmējs, var sākt reklamēt pakalpojumus vai produktus, izvēloties attiecīgo uzņēmumu pēc brīvas izvēles, saņemt reklāmas materiālus, aizpildīt savus reklāmas laukus un nopelnīt naudu;

  • Reklāma devējs – juridiska persona, kas vēlas reklamēt savu produktu vai pakalpojumu ;

  • DoAffiliate.NET– partnerprogrammas platforma, kas nodrošina Reklāmās partneriem iespēju reklamēt savus produktus/pakalpojumus un Reklāmas devējiem iespēju izvietot dotās reklāmas un saņemt par to regulāru samaksu..

Lai sāktu pelnīt, Tev kā Reklāmās partnerim ir jāreģistrējas DoAffiliate.net partnermārketinga tīklā un jāpārliecinās, ka Tavā interneta vietnē iespējams izvietot reklāmu.

Uzņēmumu reklāmas forma var būt dažādas, piem., interneta baneri, teksta saites vai reklāmas raksti u.c.

Kad būsi reģistrējies, varēsi izvēlēties un saņemt reklāmas materiālus, lai izvietotu tos savā interneta vietnē. DoAffiliate.NET sistēmā varēsi sekot ikdienas notiekošajiem darījumiem, kā arī analizēt savu reklāmas efektivitāti.

Reģistrējies un sāc pelnīt par katru piesaistīto klientu jau šodien!
Sac pelnit jau sodien!.

Lapas lietošanas noteikumi
DoAffiliate.NET neuzņemas nekādu atbildību par iespējamajiem Jūsu zaudējumiem vai kaitējumu, ja tāds rastos šīs mājas lapas lietošanas rezultātā, vai arī, ja šajā mājas lapā piedāvātais pakalpojums nav bijis pieejams. Šajā interneta mājas lapā esošā informācija iegūta no avotiem, kas ir uzticami, tajā pat laikā Jums pašam ir jānovērtē šajā interneta mājas lapā esošās informācijas lietderība. Šajā interneta mājas lapā esošā informācija ir derīga no 2012.gada 1. maija.
Komentāri (1)  |  2014-02-14 02:06  |  Skatīts: 2471x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
@^Maris^@ @^Grinbergs@^ - 2015-03-02 12:10
Paskaties, ja jūs vēlaties, lai piesaistītu jaunus klientus!

Mēs esam izstrādājuši savu unikālo metodi, lai reģistrētu un uzskaites darījumus.Mēs uzskatām, ka "Cookie izsekošanu", lai būtu labākais veids reģistrācijas brīdī - mūsuprāt, tas ir visvairāk precīzu metodi, lai identificētu apmeklētājus no klikšķi uz diskusiju. Mēs piedāvājam virkni dažādu Affiliate metodes: CPA (maksa par darbību) - komisiju par darbību (piemēram, piešķirt aizdevuma) no tiešsaistes reklāmas vai filiāli saiti. CPC (maksa par klikšķi) - komisijas klikšķi no tiešsaistes reklāmas, kas pārlūko reklāmdevēja saites. CPL (Cost Per Lead) - kopējais komisija tiešsaistes reklāmas kampaņu, dalot rezultātu skaits (datu pārraides).CPM (maksa par tūkstoš seansiem) - iepriekš komisija izvietošanai reklāmdevēja banera tūkstoš reizes. CPS (Cost Per Sale) - komisija iegādei no tiešsaistes reklāmas vai filiāli saiti. CR (Conversion Rate) -The apmeklējumu īpatsvars uz izvēlēto mājas lapā. Mēs piedāvājam Jums publicēt savu reklāmu uz filiāļu mājas lapām, tādējādi veicinot savu logo, reklāmas baneri, teksti un citi elementi, lai veicinātu savu tēlu publiskajā domēnā. Ir neierobežotas iespējas. Pievienojies vienkāršākais Affiliate tīklu!

http://goo.gl/9etLHj

http://goo.gl/9etLHj

http://goo.gl/9etLHj

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Ātro kredītu un patētiņu kredītu salīdzinājums ir paredzēts tam, lai ikviens aizņemtos pēc iespējas izdevīgāk un nepatērētu daudz laika apstaigājot daudzās interneta kredītu mājas lapas. Salīdzini gan pirmā kredīta cenu, gan atkārtotā, kā arī apskati kredīta pagarināšanas cenas un uzņēmuma darba laikus. Lai saņemtu naudu, spied uz "Saņemt naudu" saites un iegūsti izdevīgāko kredītu internetā.

1.
http://noderigi1.blogspot.com/
2.
http://totcredit.mozello.lv/
3.
http://vienkopus.mozello.lv/


Atpakaļ