Latviski По русский In English


Saņem naudu par Mozello popularizēšanu.


Saņem naudu par Mozello popularizēšanu.


Popularizē Mozello mājas lapas servisu un saņem naudu gan par katru piesaistīto maksas klientu, gan par jaunu bezmaksas konta lietotāju! Tu vari saņemt līdz pat €14 par piesaistītu klientu.  

 • Inovatīvs produkts
 • Liels reģistrēšanās un pirkšanas īpatsvars
 • 20% par katru jauna Premium abonementa pārdošanu
 • €0.02 par katru jaunu aktivizētu bezmaksas kontu
 • 120 dienu izsekošana
 • Gatavi mārketinga materiāli - baneri, attēli utml.

Kā tas darbojas?

 1. Pievienojies mūsu affiliate programmai;
 2. Ievieto savā mājas lapā Mozello saiti, baneri vai cita veida reklāmas materiālu;
 3. Automātiski saņem komisiju par katru lietotāju, kas atnāk uz Mozello lapu un reģistrē bezmaksas vai Premium kontu;
 4. Peļņai seko līdzi no sava affiliate konta;
 5. Nauda tiek ieskaitīta Tavā bankas kontā;

Mūsu affiliate programmu Latvijā apkalpo kompānijaDoAffiliate.net, kas reģistrē partnerus un izmaksā naudas summas. Viss notiek Internetā, automātiski. Ja Tev ir kādi jautājumi,sazinies ar mums.

Pievienoties affiliate programmai
 
Komentāri (1)  |  2014-09-07 09:38  |  Skatīts: 1113x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
@^Maris^@ @^Grinbergs@^ - 2015-03-02 12:06
Paskaties, ja jūs vēlaties, lai piesaistītu jaunus klientus!

Mēs esam izstrādājuši savu unikālo metodi, lai reģistrētu un uzskaites darījumus.Mēs uzskatām, ka "Cookie izsekošanu", lai būtu labākais veids reģistrācijas brīdī - mūsuprāt, tas ir visvairāk precīzu metodi, lai identificētu apmeklētājus no klikšķi uz diskusiju. Mēs piedāvājam virkni dažādu Affiliate metodes: CPA (maksa par darbību) - komisiju par darbību (piemēram, piešķirt aizdevuma) no tiešsaistes reklāmas vai filiāli saiti. CPC (maksa par klikšķi) - komisijas klikšķi no tiešsaistes reklāmas, kas pārlūko reklāmdevēja saites. CPL (Cost Per Lead) - kopējais komisija tiešsaistes reklāmas kampaņu, dalot rezultātu skaits (datu pārraides).CPM (maksa par tūkstoš seansiem) - iepriekš komisija izvietošanai reklāmdevēja banera tūkstoš reizes. CPS (Cost Per Sale) - komisija iegādei no tiešsaistes reklāmas vai filiāli saiti. CR (Conversion Rate) -The apmeklējumu īpatsvars uz izvēlēto mājas lapā. Mēs piedāvājam Jums publicēt savu reklāmu uz filiāļu mājas lapām, tādējādi veicinot savu logo, reklāmas baneri, teksti un citi elementi, lai veicinātu savu tēlu publiskajā domēnā. Ir neierobežotas iespējas. Pievienojies vienkāršākais Affiliate tīklu!

http://goo.gl/9etLHj

http://goo.gl/9etLHj

http://goo.gl/9etLHj

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Ātro kredītu un patētiņu kredītu salīdzinājums ir paredzēts tam, lai ikviens aizņemtos pēc iespējas izdevīgāk un nepatērētu daudz laika apstaigājot daudzās interneta kredītu mājas lapas. Salīdzini gan pirmā kredīta cenu, gan atkārtotā, kā arī apskati kredīta pagarināšanas cenas un uzņēmuma darba laikus. Lai saņemtu naudu, spied uz "Saņemt naudu" saites un iegūsti izdevīgāko kredītu internetā.

1.
http://noderigi1.blogspot.com/
2.
http://totcredit.mozello.lv/
3.
http://vienkopus.mozello.lv/


Atpakaļ